LASTELE PDF Prindi

• Laste – ja noortekirjanduse jaoks on eraldi väike ruum. Siit  leiab pappraamatuid kõige pisematele,  unejuturaamatuid  mudilastele, muinasjuturaamatuid lasteaia-  ja algklasside lastele, soovituslikku ning ajaviitekirjandust koolinoortele. Ei puudu ka luule- ja tarkuseraamatud.
  • Raamatukogusse on oodatud kõik lapsed.
  • Raamatukogust saab raamatuid ja ajakirju kohapeal lugeda ja koju laenata.
  • Peale selle on raamatukogu hea ajaveetmise koht, kus saab kasutada arvuteid, kuulata muinasjutu- ja muusikaCD- plaate, mängida lauamänge, panna kokku puslesid, joonistada pilte või kohtuda lihtsalt oma sõpradega, korraldada erinevaid üritusi.
PEA MEELES

• Et raamatuid koju laenata peab olema registreeritud lugejaks.

• Raamatukogu lugejaks vormistatakse pildiga isikut tõendava dokumendi ( nt õpilaspilet) alusel.
  • Raamatukogu ja arvuti kasutamiseks on olemas eeskirjad, mida tutvustab raamatukogutöötaja ja neid tuleb täita.
  • Korraga on võimalik laenutada mitut raamatut ja ajakirja.
  • Koju saab raamatuid laenutada 21. päevaks ja ajakirju 7. päevaks.
  • Tagastustähtaega saab pikendad, kui seda raamatut ei soovi teised lugejad, kohapeal, telefoni teel 44 60825 või e- posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
  • Õigeaegselt tagastamata jäetud raamatute eest võib raamatukogu võtta viivist kuni 0.06 €, iga viivitatud päeva eest, väljaande kohta.
  • Rikutud või kaotatud väljaanded tuleb asendada teise samasuguse (samaväärsega) või tasuda selle eest kuni kümnekordne raamatu hind.
  • Puhtalt ja korralikult hoitud raamat rõõmustab kauem lugejaid.
  • Arvutikasutaja peab hoidma puhtust ja kasutama tehnikat heaperemehelikult.
  • Oma tegevusega ei tohi häirida teisi raamatukogus viibijaid.

RAAMATUKOGUSSE TELLITUD AJAKIRJAD :

• Täheke
  • Hea Laps