PDF Prindi

ANDMEBAASID

URRAM - Eesti raamatukogude e- kataloog, kus saab teha otsingut, reserveerida raamatuid ja pikendada tähtaegu.

ESTER - Eesti suuremate raamatukogude ühiskataloog,( ESTER Tallinn-, ESTER Tartu- e- kataloog)

DEA- Digiteeritud Eesti ajalehed.Võimalik on lugeda valikut ajalehti aastatest 1821- 1944 ja väliseesti ajalehti alates 1944. aastast

ISE - Artiklite bibliograafiline andmebaas sisaldab peamiselt Eestis ilmuvate ajalehteda, ajakirjade, artiklikogumike ja jätkuväljaannete artikleid, viidates täistekstidele.

DIGAR- Digitaalne arhiiv, mis sisaldab trükieelseid faile, võrguväljaandeid ja trükiste digitaalseid koopiaid.

EEVA- Eesti vanema kirjanduse digitaalne tekstikogu, mis hõlmab tekste alates 13. sajandist kuni 19. sajandini.

ISIK- Eesti biograafiline isiku- ja pseudonüümide andmebaas.

SAAGA- Rahvusarhiivi ja Tallinna Linnaarhiivi digiteeritud arhiiviallikad, mis võimaldavad huvilistel tutvuda perekonnalooliste ja ajalooliste allikatega

VAU- Koondab Eesti arhiivide andmebaase, muuhulgas sisaldab kasulikke viiteid suguvõsauurijatele.

KEELEVEEB- Sõnaraamatud, Eesti keele tarkvara, jne.

RAAMTUKOGUD

E-raamatukogu

GRAFO- Eesti Kirjandusmuuseumi digitaalraamatukogu

PÄRNU KESKRAAMATUKOGU

RAHVUSRAAMATUKOGU

LASTELE

Mõned huvitavad, arendavad ja põnevad  koduleheküljed erinevas vanuses lastele, mis pakuvad teadmisi, mängulisi ja praktilisi ülessandeid ning teavitavad internetiohtudest.

EESTI LASTEKIRJANDUS KESKUS - Kõik , mis puudutab eesti lastekirjandust

BERTA- Eesti rahvakalendri andmebaas

ZUZU- Ideekeskus

KUNSTIKESKUS